בית גידול לרועה קווקזי גזעי למכירה
050-669-0778 | 052-4444489

מי אנחנו

Home / מי אנחנו

צור קשר

מנחם אבטיחי 108

050-669-0778
052-444-4489

 

הבית גידול שלנו נמצא במרכז הארץ במושב משמר השבעה. עם עשרות שנים של ניסיון בתחום הגידול, אנחנו מגדלים כלבים גזעים לעבודה ושמירה. כלב שמירה יכול לעבוד ככלב שמירה אישית, שמירה על עסק או חפצים, שטח ועל המשפחה. הבית גידול שלנו מתעסק בגידול של רועה קווקזי גזעי עם תעודות שייבאנו מאוקראינה.

יש מגוון רחב של גזעי כלבי עבודה כאשר כל גזע מיועד לתפקיד אחר. הרועה קווקזי הוא גזע שמיועד לשמירה ועושה את העבודה יותר טוב מכל גזע אחר. הבית גידול שלנו שואף לספק ללקוחות שלנו את הכלב שמירה הכי חזק שאפשר. כשבאים לקנות אצלנו כלב, תמיד תוכלו לראות את ההורים כדי לדעת את ההיסטוריה של הכלב ולהיות בטוחים שהכלב שלכם יגדל להיות בריא. אנחנו דואגים לכך שהכלב שתקבלו יתאים למטרת העבודה שאתם צריכים. אנחנו הבית גידול היחיד שמגדל רועה קווקזי גזעי עם תעודות.

בתחילת התהליך בחירת הגור, אנחנו עוזרים לכם לבחור את רועה קווקזי שהכי יתאים לכם. השלב הראשון כולל פגישת הכרות כדי להבין את המטרה העיקרית שלכם.  אחרי התיאום, אנחנו מכינים את הכלב שלכם לתפקידו ככלב שמירה הכולל שיעורי אילוף, חינוך בסיסי והכרות נכונה בין הכלב למשפחה. אחרי ההשקעה הראשונית, האחריות עליכם להוביל את הכלב בדרך בנכונה להיות כלב שמירה לכל דבר.

אנחנו בטוחים שאצלנו בבית גידול תוכלו למצוא את הכלב הנכון לצורך שמירה ועבודה. אנחנו מובילים אתכם עם הגורים שלנו לאילוף מקצועי עד גיל בוגר כדי לקבל את החינוך להיות כלב עבודה לכל עניין. בשום מקום אחר לא נמצא בית גידול שמשקיע בכלבים ובלקוחות כמו בוורק און וורק.