בית גידול לרועה קווקזי גזעי למכירה
050-669-0778 | 052-4444489

אילוף כלבים מחולק לשלבים

Home / אילוף רועה קווקזי / אילוף כלבים מחולק לשלבים

חדשות ועדכונים

15.01.2015 המלטה חדשה של קרמל הרועה קווקזית והאב ריץ’
מזל טוב לגורילה שמועמדת לאליפות ישראל צעירה, הצעירה הטובה בגזע, מנצחת נקבות, וB.O.S
בתאריך 16.1.15 גורילה מועמדת לאליפות ישראל צעירה, הצעירה הטובה בגזע, מנצחת B.O.S ובנוסף השלימה תואר אליפות ישראל צעירה

השלבים החשובים לזכור באילוף רועה קווקזי

הרועה קווקזי הוא גזע מיוחד באופיו ולכן צריך גם להתייחס לכך שמאלפים אותו למטרה כלשהי. לפני שמתחילים את האילוף עם הרועה קווקזי שלכם, חשוב מאוד לבנות מערכת יחסים חזקה ביניכם כדי להבין את הכוונות וצרכים של הכלב בכל מצב. בניית הקשר בינך לבין הרועה קווקזי שלך נבנה על יצירת גבולות ויצירת משמעת. תהליך האילוף עם רועה קווקזי מחולק לארבע חלקים עיקריים:

IMG_8201למידה– בשלב זה אתה מראה ומלמד את הרועה קווקזי מה לעשות ואיך. דרך דמיון מודרך תוכלו לעזור לכלב שלכם להבין מה אתם רוצים מהם.

תרגול– ככל שתתרגלו את מה שהרועה קווקזי לומד בשלב הלמידה, התוצאות יהיו טובות יותר. יש לתרגל פעם ביום את מה שהכלב כבר יודע כדי שהכלב לא ישכח את מה שהוא למד. כל פעם שהכלב מבצע  את המשימה שהוגדרה, יש  לתת לכלב חיזוקים חיוביים על מנת שיבין שזה בעצם מה שביקשתם ממנו לעשות.

הרגלה– אם הרועה קווקזי שלכם כבר מבין את הפקודות משלב הלמידה , ומבצעם באופן מושלם, תנסו להוציא אותו מהאזור השגרתי שלו. כשכלב יוצא מהשגרה, זה מקשה על היכולת שלו להתרכז ומאתגר אותו. כך תוכלו להיות בטוחים שבכל מקום הכלב שלכם מסוגל  לבצע כל פקודה גם אם זה לא בזמן אילוף אלא ביום שגרתי.

הפנמה סוף כל סוף מגיע השלב המשתלם ביותר שהרועה קווקזי שלכם יודע לעשות את כל מה שאתם רוצים שהוא ידע בלי טעויות. גם בשלב הזה יכול להיות שהרועה הקווקזי שלכם יעשה טעות מדי פעם . חשוב לזכור לעולם אין  להכות את הכלב בגלל טעות. תעריכו את העבודה הנכונה של הרועה קווקזי וכתוצאה יהיה כלב שמכבד את בעליו  ואף פעם לא יאכזב אותו.