בית גידול לרועה קווקזי גזעי למכירה
050-669-0778 | 052-4444489

תזונה של רועה קווקזי

Home / רועה קווקזי / תזונה של רועה קווקזי

צור קשר

מנחם אבטיחי 108

050-669-0778
052-266-2163

 

רועה קווקזי למכירהבין 8 ל12 שבועות:

זה בערך הגיל שלוקחים את הכלב הביתה ומתרגל למזון שונה מהחלב של האם או מזון שהאכילו בבית גידול של הרועה קווקזי. מומלץ להישאר עם אותו סוג מזון אם הוא מתאים לכלב כדי להקל על ההסתגלות של הכלב. בין 8 ל12 שבועות צריך להאכיל לגור רועה קווקזי 4 פעמים ביום על מנת להקפיד על התפתחות נכונה.

בין שלושה חודשים לחצי שנה:

בגיל זה הגור רועה קווקזי עדיין מתפתח ולכן מקפידים על האכלה של שלוש פעמים במהלך היום. בשלב זה גורי רועה קווקזי פעילים מאוד ולכן דורשים לאכול יותר פעמים ביום.

כלבי שמירהמעל גיל חצי שנה:

בגיל חצי שנה יש להוריד את כמות הפעמים לאכול ביום לפעמיים ביום. בשלב זה אתם תראו שיש לרועה קווקזי שלכם פחות יציאות ביום ויותר יציאות קבועות.

מעל גיל שנה

אחרי היום הולדת הראשון של הרועה קווקזי, הכלב כבר נחשב ככלב בוגר ולכן מותר להאכיל אל הרועה קווקזי פעם אחת ביום. אפשרי גם להאכיל פעמיים ביום במקרה שנוצר הרגל יותר נוח להאכיל פעמיים ביום.

כל עוד יש הרגלים טובים האכלת הכלב והכלב אוכל מזון איכותי, תהיו בטוחים שיגדל לכם רועה קווקזי חזק, מפותח, ובריא. כדאי להימנע מלתת לרועה קווקזי שלכם אוכל מהשולחן ואוכל מבושל עם תבלינים. זה יכול לסכן את בריאותו של הכלב ולגרום לשלשול, הקאות, השמנה והרגלים שלילים. הקפידו על החלפת מים פעם ביום על מנת להישמר על טריות המים ומניעת האכלת חרקים שנופלים לקערה.